Referencie

12 “Referencie

 1. Milan

  Dobry den bol som u liecitelky Irina a pomohol my zo zaludkom nevedel som sa zbavit kyselyny a od vtedy mam pokoj

 2. Prosím Vás koľko sa platí u pani Irinki ?Dalo by sa aj na diaľku liečiť ?

 3. Prosím Vás koľko sa platí u pani Irinki ?Dalo by sa aj na diaľku liečiť ?

 4. Dada

  Super pomohla mi od bolesti aj chrbtice a hlavy.Veľká vďaka.

 5. Emília

  Nakoľko som bola vážne chorá obrátila som sa na lekárov, nemohli mi však pomôcť pretože takmer na všetky lieky som alergická. Vzdali to teda so mnou a poslali ma domov zomrieť. To sa mi však nechcelo, preto som sa obrátila na liečiteľov. Stretla som ich veľa a mala som šťastie.
  Každý mi pomohol podľa svojho daru od Boha ktorý dostal. Ale samozrejme nikto nedostal všetky dary, ktoré človek potrebuje, aby mal uzdravené telo, dušu aj ducha. Preto si myslím, že je potrebné toto dobre rozlíšiť a navštíviť aj liečiteľov alebo kňazov ktorí nám pomôžu oslobodiť sa od závisti, nenávisti iných ľudí, rodových kliadieb, a tiež nám pripomenúť čo sami robíme nesprávne. Túto cestu som absolvovala ale fyzické bolesti stále pretrvávali.
  Preto som sa obrátila na liečiteľku Irinu z Ukrajiny, ktorá toho času žije v Jedľových Kostoľanoch a tam aj lieči. Mám s ňou tie najlepšie skúsenosti, čo sa týka schopností od pána Boha liečiť fyzické telo. Ona vidí v človeku každú cievu, nerv, sval, kosť. Zároveň porušenú funkciu. Svojimi rukami ju vie s pomocou Božou vyliečiť. Či už sa jedná o chronické ochorenie, alebo úraz. Skúsenosť z našej rodiny napríklad okrem ostatných ťažkostí mala som aj natrhnutú šľachu v slabine, neznesiteľné bolesti, tri týždne som ležala a potom som navštívila Irinu. Po troch sedeniach mi bolesť úplne vymizla. Pomohla mi s obličkovým kameňom, najskôr ho rukou rozdrvila a piesok z obličiek sa mi vyplavil. Ako ďalší príklad spomeniem manžela, ktorý si vyvrtol členok a rozštiepil kosť, lekári mu ju nedali do sadry členok sa mu zapálil a na nohu bez liekov nemohol ani stúpiť. Po jednom sedení mu bolesť úplne vymizla, takto sa mohol vyhnúť najmenej šesť týždňovej PN. Spomenúť musím vyliečenie zápalu nervu v chrbtici len ten kto ju prežil môže pochopiť aká je to bolesť.
  To je len niekoľko problémov, čo tu spomínam s ktorými nám Irina v našej rodine pomohla. Touto cestou chcem pánu Bohu poďakovať, že cez Irinu robí takéto zázraky.

 6. emilia

  Mám s ňou tie najlepšie skúsenosti, čo sa týka schopností od pána Boha liečiť fyzické telo. Ona vidí v človeku každú cievu, nerv, sval, kosť. Zároveň porušenú funkciu. Svojimi rukami ju vie s pomocou Božou vyliečiť.

 7. Miro podplrsky

  Bol niekto u p.iriny z psychosomatickymi bolestami

 8. Miro podplrsky

  Chystam sa k p.Irine.Kto ste u nej boli pomohla vam

 9. Dana

  Pomahate aj na dialku ?

 10. Mirka

  Chcem sa poďakovať p Irinke. Pomohlami zmojim
  žaludkom už som neverila že ešte nájdem ozajstného liečiteľa. Je tak ako píše o sebe žiadne maste ani čaje vám nebude predávať ako druhý liečitelia. Totiž to ona ozaj lieči svojou energiou ktorú aj cítite keď vás lieči. Take niečo som v živote necítila v sebe keď ma začala liečiť. Ten pocit sa nedá vyjadriť slovami. s pozdravom. Mirka

 11. Jarka

  Pani Iryna veľmi pomohla môjmu priateľovi, sme jej vďační za veľa. Lieči energiou svojim spôsobom. Ďakujeme.

 12. TIBOR

  Super liečitelka. Som vysoko spokojný.

Napísať referenciu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *